Rezervosh
Taksi juaj në Beauvais

taksi në një automjet të nivelit të lartë

Taksia juaj për çdo distancë dhe çdo destinacion nga Beauvais dhe rrethinat e tij si dhe nga Aeroporti BVA i Parisit 24/7.

Taksi juaj në Beauvais

Taksi nga dhe në Beauvais

Taksia juaj në Beauvais në pak minuta me Taxi Pro 60, një kompani taksie prej disa vitesh në Oise. Taxi Pro 60 është një specialist në transportin e pasagjerëve në Beauvais. Ne ofrojmë taksi për të gjitha udhëtimet tuaja. Përfitoni nga një udhëtim i rehatshëm falë automjeteve moderne dhe njohurive të drejtuesve tanë. Gjetja e një taksi në Beauvais nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Kompania juaj e taksive është partneri i preferuar për të gjitha udhëtimet dhe transfertat tuaja në Beauvais, në aeroport, në stacione të ndryshme dhe në Disneyland. Taksitë tona të transportit ju shoqërojnë gjithashtu për transport mjekësor të miratuar.

Rezervoni taksinë tuaj në Beauvais

Rezervimi i një taksie në Beauvais mund të bëhet në vetëm pak minuta, nga formulari ynë i rezervimit ose drejtpërdrejt me telefon 24/7 në 06 07 74 08 69. Prioriteti ynë është t'ju garantojmë përpikëri dhe paqe mendore. Të shqetësuar për nevojat dhe komoditetin tuaj, disa automjete janë në dispozicion (sedan, minifugon deri në 6 pasagjerë, furgon deri në 8 pasagjerë).

Udhëtoni në të gjitha distancat nga Beauvais dhe rrethinat e tij, jashtë vendit nëse është e nevojshme

Drejtuesit tanë në Beauvais shërbejnë gjithashtu në Eure, Somme, Seine-Maritime dhe Val-d'Oise. Për udhëtimet tuaja të biznesit ose personale, ne gjithashtu mund të ofrojmë një lidhje me Paris, Lille, Caen dhe Chartres. Një transferim jashtë vendit është i mundur. Të gjitha bashkitë në Francë shërbehen nga Taxi Pro 60.

Një grup automjetesh luksoze dhe moderne

Kënaqësia e klientëve tanë është prioriteti ynë. Kjo është arsyeja pse ne u ofrojmë atyre një flotë automjetesh të pajisura plotësisht, të gjeneratës së fundit që mund të strehojnë nga 1 deri në 8 pasagjerë dhe bagazhet e tyre. Automjetet tona janë modele të krijuara posaçërisht për transportin e njerëzve.

mercedes sedan

Sedan nga 1 deri në 4 pasagjerë

Bucurați-vă de confortul unui sedan de prestigiu german de ultimă generație pentru transportul dvs. între Paris, aeroportul Beauvais și Beauvais în Oise. Tehnologii încorporate, consum redus, scaune din piele și aer condiționat: profitați de taxiurile noastre sedan de ultimă generație în Beauvais și la aeroport.

minibus

transportojnë njerëz deri në 6 pasagjerë

Me një dekorim të cilësisë së lartë, dyer rrëshqitëse dhe një brendshme të bollshme, makina jonë njëvendëshe mund të strehojë një grup prej disa personash me bagazhet e tyre. Ky lloj automjeti është mjaft fleksibël dhe mund të plotësojë të gjitha nevojat tuaja: shumë bagazhe, ndenjëse për fëmijë...

furgon mercedes

Furgon, mini-bus nga 1 deri në 8 pasagjerë

Për udhëtime me taksi me të tjerët, qoftë për udhëtime personale apo profesionale, përfitoni nga një furgon luksoz me 8 vende dhe mund të strehojë deri në 10 bagazhe. Na kontaktoni për çdo kërkesë të veçantë (ndenjëse për fëmijë dhe fëmijë, kafshë, bagazhe të mëdha).

Tarifa dhe çmimi i një taksie në Beauvais

Përfitoni nga tarifat më të mira të taksive në Beauvais dhe rajonin e Parisit. Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë vlerën më të mirë për paratë për ta bërë transportin me taksi të aksesueshëm për sa më shumë njerëz. Kërkoni tarifën tuaj paraprakisht nga formulari ynë i rezervimit ose duke kontaktuar linjën tonë telefonike.

Rezervoni taksinë tuaj paraprakisht

Për një udhëtim të qetë, rezervoni garën tuaj paraprakisht. Shoferi juaj do t'ju takojë në kohën e treguar dhe nuk do t'ju duhet të prisni që të mbërrijë një taksi.

Transferimi i stacionit Beauvais → Aeroporti

Ne ofrojmë udhëtime për në dhe nga Gare de Beauvais në Oise. Ne ofrojmë transferta nga stacioni i trenit në aeroport: nga 20 deri në 25 €, në varësi të kohës.

Taksi aeroporti Beauvais

I vendosur 70 km nga Parisi dhe 2 km në verilindje të Beauvais, aeroporti Beauvais-Tillé është një qendër kryesore e transportit ajror. Më shumë se 4 milionë pasagjerë kaluan ose ndaluan atje në vitin 2019. I hapur për trafikun kombëtar dhe ndërkombëtar, aeroporti mirëpret më shumë se 5 kompani, duke përfshirë Ryanair, Wizz Air, Volotea, SkyUp dhe Blue Air. Sipas renditjes së OAG, aeroporti i Parisit Beauvais është ndër më të përpiktët në botë.

Përparësitë e përdorimit të shoferëve tanë për të shkuar në Paris

Drejtuesit tanë sigurojnë të gjitha udhëtimet tuaja drejt dhe nga aeroporti Paris Beauvais, Orly dhe Roissy. Shoferi juaj i njeh në mënyrë të përsosur terminalet e check-in-it dhe terminalet e mbërritjes së aeroportit Beauvais Tillé, zbarkimi ose nisja juaj bëhet përpara terminalit. Për mbërritjen tuaj në aeroportin Beauvais, do të përshëndeteni direkt në terminal, nga një shofer me një tabletë që tregon emrin tuaj.

Transferta me shofer në aeroportin e Parisit Beauvais

Cilido qoftë destinacioni juaj (Malta, Dublin, Valencia, Barcelona, etj.) dhe terminali, për një udhëtim të qetë dhe të rehatshëm, telefononi Taksinë tonë Qendrore të besuar dhe me përvojë për ndalimin tuaj në aeroportin Beauvais. Për të gjitha anijet tuaja që nisen ose mbërrijnë në aeroportin e Parisit Beauvais, besoni Taxi Pro 60!

Anije për dhe nga Roissy CDG dhe Orly

Anije taksi për në Roissy Charles de Gaulle dhe Orly

Po planifikoni një udhëtim me një fluturim vendas ose ndërkombëtar që niset nga Aeroporti Roissy Charles de Gaulle CDG? Zgjidhni Taksi në nisje ose mbërritje, për një udhëtim të qetë dhe të rehatshëm në një automjet taksi të gjeneratës së fundit.

Shoferi juaj gjithashtu mund t'ju marrë në aeroport dhe t'ju lëshojë në shtëpinë tuaj në Beauvais dhe rrethinat e tij. Mos hezitoni të rezervoni paraprakisht Taksin tuaj me shoferin për ndalimin tuaj në aeroportin Charles de Gaulle (aeroporti CDG). Ne ju rekomandojmë që të lini 45 minuta për të marrë bagazhin tuaj nga rezervuari. Qendra jonë e taksive është e disponueshme 24 orë në ditë për udhëtimet tuaja drejt ose nga aeroportet Orly. Thirrni shoferët tanë me përvojë!

Transferta ndërmjet aeroportit Roissy, Orly dhe Beauvais

Shumë aeroporte në rajonin e Parisit janë larg njëri-tjetrit. 80 km të veçanta Roissy dhe Beauvais-Tillé. Roissy dhe Paris-Orly ndodhen në anët e kundërta, njëra në jug të Parisit, tjetra në veri të kryeqytetit. Për lidhjen e udhëtarëve, Taxi është zgjidhja ideale për një transferim.

Anije Disneyland Paris

Disneyland Paris Shuttle

Disneyland Paris, Parc Asterix, La Mer de Sable, France Miniature… Në Paris, nuk mungojnë parqet argëtuese dhe mund të jetë e vështirë të arrish vetë atje. Për një udhëtim të rehatshëm, të sigurt dhe të qetë, zgjidhni të udhëtoni me një Taksi. Kështu që ju mund të bëni Lidhja midis Disneyland dhe Beauvais lehtë.

Transferim me anije për në Disneyland Paris

Drejtuesit tanë ofrojnë lidhjen midis aeroportit Paris Beauvais BVA dhe Disneyland Paris, që ndodhet në Marne-la-Vallée. Ne gjithashtu mund t'ju lëmë në qendër të kryeqytetit ose në qytetin e Beauvais. Cilado qoftë situata juaj, taksia jonë do t'ju zbresë përpara Disneyland Paris, në mënyrë që qëndrimi juaj me familjen ose miqtë të fillojë në kushtet më të mira.

Transferta me taksi midis stacioneve të trenit në Paris dhe Beauvais

Shoferi ynë ju merr ose ju lëshon në hyrje të stacionit. Ju garantohet të kapni trenin tuaj në kohë dhe të mbërrini në kushtet më të mira. Taxi Pro 60 ju transporton midis Beauvais, aeroportit të tij dhe stacioneve SNCF, TGV dhe RER:

 • Stacioni i trenit Beauvais
 • Stacioni i Lionit
 • Stacioni hekurudhor Lindor
 • Stacioni i Austerlitz
 • Stacioni i trenit Bercy
 • Stacioni Montparnasse
 • Stacioni i Veriut
 • Gare Saint-Lazare
 • Stacione të tjera Ile-de-France

Stacioni i transferimit → Terminalet e Beauvais Tillé

Drejtuesit tanë ofrojnë transfertat tuaja drejt dhe nga stacioni i trenit Beauvais. Ne kryejmë transferta nga stacioni i trenit në aeroport, ndërmjet 20 dhe 25 € në varësi të orës.

transport me taksi mjekësore të miratuar

Taksi e kontraktuar në spitalet e Beauvais dhe Parisit

Keni nevojë të shkoni te një specialist, mjek apo spital? Nëse gjendja juaj nuk kërkon një ambulancë, mund të telefononi një Taksi e miratuar në Beauvais për të përfituar nga rimbursimi nga fondi juaj i sigurimit shëndetësor.

Transport mjekësor i kontraktuar në Beauvais

Taksi e miratuar, kompania jonë ju shoqëron për transportin tuaj në kontekstin mjekësor. Ashtu si një ambulancë, udhëtimi juaj është i mbuluar dhe nuk ju kushton asgjë. Na kontaktoni me telefon për të bërë rezervimin tuaj.

Rimbursimi i kujdesit mjekësor

Këtu janë disa shembuj të sëmundjeve dhe ekzaminimeve që mund të kërkojnë një taksi mjekësore e licencuar : kimioterapi, radioterapi, dializë, hospitalizim i plotë ose shtrimi ditor, konsulta, biopsi, radiografi, skaner, MRI, shintigrafi, PET skanim.

Transferimi i kompanive të biznesit

Ne jemi partneri ideal i transportit për kompanitë në Beauvais dhe në rrethet e biznesit në Paris. Shërbimi ynë i taksive për profesionistët është krijuar për të përmbushur nevojat e udhëtimit të shitësve dhe menaxherëve.

Një ekip i përkushtuar për profesionistët

Ne jemi në dispozicion 24 orë në ditë, 7 ditë në javë për t'iu përgjigjur kërkesave tuaja të transportit të biznesit. Ne e kuptojmë rëndësinë e përpikmërisë dhe besueshmërisë për kompanitë, kjo është arsyeja pse ne ju ofrojmë shoferë profesionistë, kompetentë dhe të përpiktë, si dhe automjete të rehatshme dhe të pajisura për t'ju ofruar një udhëtim të këndshëm dhe efikas. Na kontaktoni tani për të mësuar më shumë rreth shërbimeve tona të transportit të korporatës.

Transferimi në qendrat e biznesit

Drejtuesit tanë ofrojnë transferta biznesi në rrethet e biznesit të Parisit, si La Défense, Saint-Denis, ose Lagjja Latine. Ne gjithashtu mund t'ju transportojmë në rrethe të tjera të njohura biznesi ose zona aktiviteti në veri të Francës, si Lille, Caen, Amiens, Bruksel ose Rouen.

Taksi për në vendpushimet dhe portet

Drejtuesit tanë ofrojnë një shërbim transporti me taksi në vendpushimet bregdetare të Kanalit, Normandisë dhe Bregut të Opalit. Qoftë një udhëtim privat apo profesional, shërbimi ynë përshtatet me të gjitha nevojat tuaja.

Zonat e shërbyera nga Taxi Pro 60

Kështu, ne ofrojmë transferta në vendpushimet më të famshme bregdetare në rajon, si Deauville, Trouville, Cabourg, Ouistreham, Saint-Malo, Le Touquet, Berck-sur-Mer dhe shumë të tjera. Ne ju ofrojmë shoferë profesionistë dhe automjete komode për t'ju siguruar një transferim të këndshëm dhe të sigurt në destinacionin tuaj të preferuar bregdetar. Ne jemi në dispozicion 24 orë në ditë, 7 ditë në javë për t'iu përgjigjur kërkesave tuaja për transport me taksi.

Transferimi i anijes në portet

Këto porte janë destinacione të njohura për udhëtime me traget në Angli dhe vende të tjera evropiane. Ne jemi në dispozicion për t'ju transportuar në këto porte nga Beauvais, Paris dhe zonat përreth. Mos hezitoni të kontaktoni drejtuesit tanë të kualifikuar për të rezervuar transfertën tuaj taksi në portin e zgjedhur.

 • Porti i Honfleur
 • Porti i Cherbourg
 • Porti i Saint-Malo
 • Porti i Le Havre
 • Porti i Calais
 • Porti i Boulogne-sur-Mer
 • Porti i Dunkirkut
 • etj

Porosit një transfertë nga Beauvais

Qoftë nëse udhëtoni vetëm, çift, me familje apo në grup, ne kemi automjetin që i përshtatet nevojave tuaja. Mos hezitoni të na kontaktoni në 06 07 74 08 69 Për rezervoni transportin tuaj taksi në vendpushimet bregdetare të Kanalit, Normandisë dhe Bregut Opal.

Vizitoni Beauvais me taksi

E vendosur pranë kryeqytetit, Beauvais në Oise ia vlen të devijoni. Natyra e pranishme në buzë të qytetit dhe trashëgimia e tij e pasur dhe unike e bëjnë atë një qytet për t'u zbuluar. I njohur falë aeroportit të tij Beauvais-Tillé BVA, qyteti spikat edhe falë La Catédrale Saint-Pierre, Muzeut Oise MUDO (falas), shtëpive me gjysmë drurë dhe liqenit të Kanadasë.

Edhe Maladrerie de Saint Lazare nuk duhet humbur. Ky monument historik mirëpriti gjatë mesjetës të sëmurët dhe të përjashtuarit nga bota. Prandaj, ka një numër të madh aktivitetesh dhe vendesh për të zbuluar pranë Parisit, në qytetin e bukur të Beauvais. Për të gjitha vizitat tuaja, Taksiistët tanë janë në dispozicionin tuaj çdo ditë të javës, 24 orë në ditë.

Vizitë e Parisit nga Beauvais

Jeni në një udhëtim turistik? Dëshira për të zbuluar kryeqytetin? Zbuloni shërbimin tonë të taksive Beauvais Paris për të zbuluar monumentet kryesore të qytetit të dritës. Shërbimi ynë është i disponueshëm për t'ju transportuar nga Beauvais në Paris dhe për t'ju çuar direkt në vendet turistike më emblematike të qytetit. Midis tyre, ju mund të zbuloni Kullën Eifel, Harkun e Triomfit, Notre-Dame de Paris, Luvrin dhe shumë më tepër.

Pyetjet e shpeshta të taksive në Beauvais

Rezervoni taksinë tuaj në Beauvais

Për të rezervuar udhëtimin tuaj me taksi tani nga ose në Beauvais, na kontaktoni me email në taxipro60@gmail.com, Whatsapp (në celular) ose telefon: +33 607 74 08 69.

Vjen nga Parisi në aeroport me taksi

Për të ardhur nga Parisi në aeroport, udhëtimi zgjat nga 55 minuta deri në 1 orë 30 minuta në varësi të orarit dhe pikës suaj të nisjes.

Vjen nga stacioni i trenit Beauvais në aeroport me taksi

Ju mund të konsultoheni me ne për të marrë çmimin e garës.

Sa kushton udhëtimi juaj?

Dëshironi të vlerësoni se sa do t'ju kushtojë një garë? Midis stacionit Beauvais, një adresë në qendër të qytetit apo në një aeroport? Për t'ju ndihmuar të përgatitni më mirë udhëtimin tuaj, ju lutemi na kontaktoni për t'ju njoftuar çmimin e saktë të udhëtimit tuaj.

sqShqip
sqShqip