Rezervoni një anije taksi në Beauvais në internet

Për një garë prej më pak se 20 km rreth Beauvais, ju lutemi rezervoni në 06 07 74 08 69 ose në WhatsApp.

Udhëtimi juaj fillon apo përfundon në një aeroport?
Plotësoni fushat e mëposhtme për të lehtësuar mbështetjen tuaj.

Porosit një taksi me një klikim

A po planifikoni një udhëtim? Po kërkoni një mënyrë të thjeshtë dhe të aksesueshme transporti për transferimin tuaj? Hetimi një zgjidhje për të arritur në Aeroportin Beauvais ose Paris ? Mos kërkoni më tej. Kompania jonë e taksive i shërben platformës së aeroportit Beauvais si dhe rajonit të Parisit.

Për të thjeshtuar planifikimin dhe menaxhimin e udhëtimeve tuaja, ne kemi zhvilluar një sistem inovativ: një modul rezervimi intuitive. Miqësia e tij ndaj përdorimit do t'ju lejojë ta zotëroni shpejt, duke e bërë atë një aleat të vlefshëm për suksesin e udhëtimeve tuaja. Në disa hapa të thjeshtë, ju mund të lëvizni lehtësisht midis çdo vendi në rajonin e Parisit, aeroporteve të tij dhe anasjelltas.

Rezervoni një taksi në Beauvais në Oise

Mjet intuitiv për të rezervuar udhëtimin tuaj në të gjitha distancat

Për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja të udhëtimit, kompania jonë ofron një shërbim rezervimi online për të gjitha distancat. Ne jemi një kompani moderne dhe e gjithanshme, e prirur për t'iu përshtatur çdo kërkese specifike, transferimi ose nevoje, në mënyrë që t'ju ofrojmë një shërbim transporti të personalizuar.

Duke rezervuar online shoferin e taksisë për aeroportin Beauvais, Beauvais-Tillé dhe rajonin e Parisit, ju mund të përfitoni nga avantazhet e mëposhtme:

Moduli i rezervimit i disponueshëm 7 ditë në javë, 24 orë në ditë

Përfitoni nga shërbimet tona me një klikim falë sistemit tonë të rezervimit online. Në kohën tonë ku çdo minutë ka rëndësi, hyni shpejt në shërbimin tonë të transportit taksi në Beauvais dhe Paris nëpërmjet platformës sonë të rezervimeve. Kjo do t'ju japë kohë për t'u çlodhur gjatë udhëtimit, për të marrë parasysh aktivitete të tjera, për të organizuar orarin tuaj dhe për të parashikuar me emocion destinacionin tuaj të ardhshëm.

Gjithashtu, mos hezitoni kontaktoni qendrën tonë të taksive me telefon në 06 07 74 08 69 ose nëpërmjet formularin tonë online për çdo kërkesë specifike.

Libër Shuttle Taxi Beauvais
Jean-Baptiste Grenouille
Jean-Baptiste Grenouille
E dobishme, e këndshme dhe shumë e përgjegjshme. Unë rekomandoj shumë
Kams M
Kams M
Profesional i mirë, i përpiktë, i kuptueshëm, i vëmendshëm, vazhdo kështu.
Prevost Aurelie
Prevost Aurelie
Sinqerisht super në krye👍👍👍 asgjë për të thënë. Hera e pare me kete sherbim taksi dhe nuk pendohem aspak.
Arlette Feuquer
Arlette Feuquer
Shoferet gjithmone te perpikte dhe shume miqesore.Pastertia e makinave. Që nga viti 2019, unë e kam përdorur këtë grup për udhëtimet e mia në klinika të ndryshme dhe për punët e mia në Beauvais. Unë njoh shumë shoferë nga ky grup, të gjithë miqësorë. Faleminderit z. Mohamed që më lejuat të njoh kompaninë tuaj.
Jean Francois Palin
Jean Francois Palin
Më e mira për klientët. Së pari faleminderit Samirit për këtë. Unë jam duke përdorur llogarinë e burrit tim për këtë shqyrtim.
Charline Grz
Charline Grz
Shofer shume i mire, komunikim i kendshem dhe i mire, e rekomandoj me kenaqesi.
virginia agr
virginia agr
Shumë miqësore, por komode ishte për një udhëtim për shtrimin në spital, nuk e pashë kohën dhe siguria ime bëri shumë më tepër se një udhëtim me taksi
maklay teskitoi
maklay teskitoi
Një Taksi që të bën përshtypje, ngarje super miqësore, ultra e qetë, veçanërisht pas një operacioni kirurgjik. Taksisti është miqësor, bisedues, i sinqertë dhe gjithmonë përpiqet të lehtësojë një gabim të papritur në orarin e tij, unë e rekomandoj atë!
Zagreb Zea
Zagreb Zea
Shërbim shumë miqësor dhe shumë i dobishëm. Unë rekomandova të gjitha A++++
sqShqip