Taksi Beauvais për në aeroportin Charles de Gaulle

Transferimi midis Beauvais dhe Roisy Charles de Gaulle

Taksi 24/7 midis Paris Beauvais dhe aeroportit Charles de Gaulle (Roissy CDG)

Taxi Pro 60, i certifikuar nga aeroporti Paris Beauvais, ofron udhëtime profesionale ndërmjet Beauvais dhe aeroporti Charles de Gaulle, i njohur gjithashtu si Roissy CDG. Drejtuesit tanë, të disponueshëm në çdo kohë, do t'ju ngasin në çdo kohë të ditës ose natës. Gjithashtu, flota jonë e automjeteve moderne i shërben rajonit Beauvais si dhe aeroportit Charles de Gaulle.

Makinat tona luksoze dhe komode ju garantojnë një udhëtim të këndshëm para ose pas qëndrimit tuaj. Së fundi, çmimet tona janë të qarta dhe konkurruese, pa kosto të fshehura. Kostot e udhëtimeve tuaja bazohen në çmim fiks për kilometër.

THE formulari i rezervimit të taksisë ju lejon të planifikoni udhëtimin tuaj në vetëm pak minuta, me kohëzgjatje dhe kosto të vlerësuar. Pas rezervimit, do të merrni një email konfirmimi që përshkruan udhëtimin tuaj. Përveç kësaj, për çdo modifikim ose anulim, mund të kontaktoni drejtuesit tanë me telefon ose WhatsApp.

Taksi në aeroportin Roissy CDG nga Beauvais

Rezervoni një anije për në Roissy CDG dhe Beauvais

Transferim midis aeroportit Beauvais dhe Paris Roissy Charles de Gaulle.

Arritni ose dilni nga stacioni Beauvais SNCF me taksi

Për t'u bashkuar me Stacioni Beauvais SNCF ose largohuni atje, disa opsione janë në dispozicionin tuaj: linja autobusi, autobusa në linjën Amiens-Beauvais, automjet personal ose biçikletë (me parqe për biçikleta në dispozicion). Ju gjithashtu mund të merrni një fluturim për në aeroportin Beauvais-Tillé. Megjithatë, taksi mbetet mjeti më i thjeshtë, më i rehatshëm dhe më i shpejtë i transportit për të arritur në stacionin Beauvais.

Shërbim taksi midis Beauvais dhe Roissy Charles de Gaulle

Shërbimi ynë i taksive midis Beauvais dhe Paris Charles de Gaulle është shumë i popullarizuar. 

Nëse keni nevojë për një taksi për të arritur Paris Charles de Gaulle Ose Aeroporti Beauvais, Jemi në dispozicionin tuaj. Plus, transporti ynë nga aeroporti është i përsosur për të udhëtuar drejt dhe nga aeroporti.

Për një udhëtim të rehatshëm dhe pa shqetësime, telefononi shoferët tanë. Na kontaktoni në 06 07 74 08 69 për të rezervuar taksinë tuaj ose për të marrë më shumë informacion.

Lini aeroportin Roissy për të arritur në stacionin e trenit Beauvais

Aeroporti i Parisit Charles de Gaulle (Roissy CDG)

I hapur në vitin 1974 për t'iu përgjigjur mbingarkesës në Paris Orly, aeroporti Paris-Charles-de-Gaulle ndodhet 26 kilometra në verilindje të Parisit. Ai është bërë aeroporti kryesor në Evropën kontinentale, duke shërbyer më shumë se 300 destinacione me 150 linja ajrore.

Kur të mbërrini për një fluturim në Roissy CDG?

Për të udhëtuar pa stres, rekomandohet të mbërrini:

  • 1:30 më parë për një fluturim të brendshëm ose të mesëm.
  • 3 orë përpara për një fluturim të gjatë.

Nëse kontrolloni në internet dhe nuk keni bagazhe të kontrolluara, mund të mbërrini më vonë dhe të shkoni direkt në portën e imbarkimit.

Transporti nga Paris Beauvais në Roissy CDG

Taxi Pro 60, taksia zyrtare e aeroportit Beauvais, ju ofron automjete me cilësi të lartë. Makinat tona, të njohura për komoditetin dhe besueshmërinë e tyre, ju sigurojnë një udhëtim të këndshëm. Për grupe, ne kemi Sedan dhe Minivans. Pavarësisht nëse jeni duke udhëtuar në rajonin e Beauvais ose në një destinacion tjetër, shoferët tanë përpiqen t'ju ofrojnë shërbime të jashtëzakonshme. JONe jemi të përkushtuar të ofrojmë shërbime me cilësi të lartë për udhëtimet tuaja private, profesionale apo turistike në Paris. Nëse po planifikoni një fundjavë ose pushime në Paris, konsultohuni me formularin tonë të rezervimit online.

Terminali i aeroportit Roissy Charles de Gaulle në Paris

 

Transfertat Roissy Charles de Gaulle – stacione

Stacioni i trenit Beauvais, i vendosur 400 metra nga qendra e qytetit, është lehtësisht i arritshëm. Qasja në trena bëhet përmes një kalimi nëntokësor, me terminale vetë-shërbimi dhe një zyrë biletash.

Tarifa dhe çmimi i një taksie në Beauvais

Përfitoni nga tarifat më të mira të taksive në Beauvais dhe rajonin e Parisit. Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë vlerën më të mirë për paratë për ta bërë transportin me taksi të aksesueshëm për sa më shumë njerëz. Kërkoni tarifën tuaj paraprakisht nga formulari ynë i rezervimit ose duke kontaktuar linjën tonë telefonike.

Rezervoni taksinë tuaj paraprakisht

Për një udhëtim të qetë, rezervoni garën tuaj paraprakisht. Shoferi juaj do t'ju takojë në kohën e treguar dhe nuk do t'ju duhet të prisni që të mbërrijë një taksi.

Transferimi i stacionit Beauvais → Aeroporti

Ne ofrojmë udhëtime për në dhe nga Gare de Beauvais në Oise. Ne ofrojmë transferta nga stacioni i trenit në aeroport: nga 20 deri në 25 €, në varësi të kohës.

Rezervoni një taksi në internet për një transfertë Roissy - Beauvais

Udhëtimi juaj fillon apo përfundon në një aeroport?
Plotësoni fushat e mëposhtme për të lehtësuar mbështetjen tuaj.
sqShqip