Taksi për në aeroportin Beauvais
Shuttle Të gjitha distancat – Terminali 1 dhe 2
Komuna e parkimit: Beauvais

Taksi në Aeroportin Beauvais – Transfertë dhe transferim Taksi Beauvais-Tillé 7 ditë në javë

Rezervoni një taksi në aeroportin Paris-Beauvais. Shuttle me taksi me tarifë të rregulluar.

Keni nevojë për një shërbim taksi në aeroportin Beauvais?

Besoni Taxi Pro 60 për udhëtimet tuaja me taksi për në dhe ngaAeroporti Beauvais. Ekipi ynë i shoferë profesionistë është këtu për t'ju garantuar transport të sigurt dhe cilësor. Nëse jeni duke udhëtuar në qytete në rajonin e Parisit, nëpër Francë apo edhe në Evropë, ne do t'ju shoqërojmë atje dhe mbrapa. Gjithashtu, ne jemi në dispozicionin tuaj për udhëtimet tuaja në vendet turistike të Parisit. Me Taxi Pro 60, përfitoni nga një shërbim i disponueshëm 7 ditë në javë dhe 24 orë në ditë. Na kontaktoni Kompani taksi në aeroportin Beauvais 06 07 74 08 69 për një rezervim.

Anije me taksi në aeroport Beauvais dhe transferim Beauvais Tillé 24/7

Bashkitë në shërbim në rajonin e Parisit:

▶Paris
▶ Boulogne Billancourt
▶ Saint-Denis
▶ Argenteuil
▶ Montreuil
▶ Kreteil
▶ Nanterre
▶ Courbevoie
▶Versajë
▶ Vitry sur Seine
▶ dhe shumë qytete të tjera…

Shërben qytetet kryesore në veri të Francës:

▶Lille
▶ Turcoing
▶ Roubaix
▶ Dunkirk
▶ Calais
▶ Villeneuve d’Ascq
▶ Valenciennes
▶Arras
▶ Boulogne-sur-Mer
▶ Lente
▶ dhe shumë qytete të tjera…

Shërben vendpushimet bregdetare në bregdetin e Atlantikut:

▶ Ile d’Oléron
▶ La Rochelle
▶ Saint-Martin de Ré
▶ Batz-sur-Mer
▶ La Baule
▶ Piriac-sur-Mer
▶ Pornike
▶ Pornichet
▶ Saint-Nazaire
▶Noirmoutier
▶ dhe çdo stacion tjetër…

Rezervoni taksinë tuaj në aeroportin Paris-Beauvais në Tillé

Për tuajin udhëtim me taksi nga ose në aeroportin Beauvais, besojini Taxi Pro 60, partnerit tuaj të besuar. Ekipi ynë është në dispozicionin tuaj për të thjeshtuar organizimin e udhëtimit tuaj të ardhshëm. Kështu që ju mund të rezervoni tuajin Taksi duke na telefonuar në 06 07 74 08 69 ose duke përdorur tonën sistemi i rezervimeve online, i disponueshëm 24 orë në ditë. Përfitoni nga një mënyrë efikase për të planifikuar udhëtimin tuaj me Taxi Pro 60. Përveç kësaj, ju mund të bëni rezervimin tuaj disa ditë apo edhe disa muaj përpara, pavarësisht nëse niseni apo mbërrini në aeroport. Zona jonë e ndërhyrjes shtrihet në rajonin e Parisit dhe në veri të Francës. Pavarësisht nga adresa juaj e destinacionit, ekipi ynë do t'ju çojë në destinacionin tuaj me përpikmëri të patëmetë, duke respektuar oraret tuaja të fluturimit. Rezervoni taksinë tuaj online tani!

Rezervimi i një transporti me taksi në aeroportin e Parisit Beauvais

Çmimet dhe çmimet e një anije me taksi në aeroportin Beauvais

Zbuloni tarifat e favorshme të ofruara nga Taxi Pro 60 për udhëtimet tuaja në anije taksi për dhe nga aeroporti Beauvais. Prioriteti ynë është t'ju ofrojmë një përvojë të transport cilësor me çmimin më të mirë. Kështu, ne jemi të përkushtuar të praktikojmë normat e rregulluara, në përputhje me standardet për udhëtimet me taksi në aeroport. Nëse keni nevojë për një taksi për të shkuar në shtëpi, në vendin tuaj të punës, bashkohuni me një vendpushim bregdetar, Jemi në shërbimin tuaj. Përveç kësaj, automjetet tona mirëmbahen gjithmonë me kujdes, dhe drejtuesit tanë janë profesionistë dhe të sjellshëm. Se ti je mbërritja në aeroportin Beauvais ose nisja nga qytete si Parisi ose Saint-Denis, besoni Taxi Pro 60 për një udhëtim të rehatshëm!

Pamje e brendshme e Terminalit të Aeroportit Beauvais

Pritja e 1 deri në 8 pasagjerë në bord - Aeroporti Beauvais-Tillé

Ne ju ofrojmë një shërbim të personalizuar në bashkëpunim me disa taksistë. Kështu, ne kemi kapacitetin t'ju ofrojmë automjetin ideal në varësi të numrit të pasagjerëve, bagazhit tuaj dhe preferencave tuaja. Automjeti ynë kryesor është Mercedes V-Class, i bollshëm dhe i rehatshëm, i aftë për të akomoduar deri në 8 pasagjerë si dhe bagazhe. 

Pavarësisht nëse jeni duke udhëtuar me familjen, miqtë, një grup ose për një udhëtim pune, ne sigurohemi që ta përgatisim automjetin sa më shpejt që të jetë e mundur për t'ju çuar në destinacionin tuaj në orarin e planifikuar.

Marrja nga hoteli, vendi i punës ose shtëpia juaj
Duke pritur për shoferin tuaj përpara terminalit tuaj të mbërritjes
Ndaloni në Terminalin 1 (Ryan Air, Wizz Air) / Terminali 2 (Blue Air)

Çdo fluturim juaj është një moment i jashtëzakonshëm që do të mbetet në kujtesë për një kohë të gjatë. Pra, shërbimi ynë i taksive është aty për ta bërë këtë moment edhe më të paharrueshëm.

Guida turistike
Wifi në bord
Shishe me ujë
Sedilja përforcuese
Ngarkuesit
Ëmbëlsirat

Transferimi i Stacionit të Trenit në Beauvais

Drejtuesit tanë taksitë e anijes shërbejnë Stacioni i trenit Beauvais ndodhet 5 km nga Aeroporti Beauvais-Tillé 24/7. I aksesueshëm në vetëm 12 minuta nga qendra e qytetit, stacioni mirëpret më shumë se 40 trena rajonalë në ditë. Destinacionet më të njohura janë Parisi, Aeroporti i Parisit Roissy Charles de Gaulle, Rennes, Nantes dhe Amiens. Në të gjitha rastet, shoferi ynë ju mirëpret ngrohtësisht dhe ju ndihmon të mbani dhe më pas të ngarkoni bagazhin tuaj në automjet. Pasi të instalohet, ne mund t'ju çojmë në cilindo destinacion të gjitha distancat në rajonin e Parisit ose në veri të Francës. 

Mos hezitoni më, dhe porositni një anije taksi për dhe nga Aeroporti Beauvais ! Drejtuesit tanë janë të disponueshëm në adresën e zgjedhjes suaj dhe në çdo kohë.

Transferimi i Stacionit të Trenit në Beauvais

Destinacionet në të gjitha distancat në Francë dhe Evropë

Të gjithë shoferët tanë janë gati t'ju largojnë Aeroporti Beauvais në çdo destinacion të zgjedhjes suaj. Nëse dëshironi të eksploroni qytetin e Beauvais, rajoni parizian, ose udhëtoni nëpër Francë ose Evropë, ne sigurojmë transportin tuaj. Përveç kësaj, pavarësisht sa larg duhet të udhëtoni pas mbërritjes tuaj, ne do të kemi zgjidhjen e transportit të përshtatur për nevojat tuaja. 

Si përfundim, besoni ekipit tonë për një udhëtim të rehatshëm dhe pa probleme, kudo që të shkoni:

Rajoni i Parisit: Paris, Aubervilliers, Montreuil, Colombes, Cergy etj.

Hauts-de-France: Lille, Boulogne-sur-Mer, Douai, Villeneuve-d’Ascq, etj.

Franca dhe Belgjika: Lion, Tuluzë, Bruksel, Liège, Charleroi etj.

Paris, Francë

Transferta Hotel - Aeroport

Ne e bëjmë më të lehtë për ju udhëtimin midis hoteleve të Beauvais dhe Aeroporti Beauvais-Tillé. Pavarësisht nëse jeni në qytet për biznes apo kënaqësi, shërbimi ynë i taksive garanton një transferim pa probleme që nga momenti i mbërritjes. Si rezultat, shoferi ynë do t'ju presë sapo të dilni nga terminali, duke shfaqur një tabelë me emrin tuaj për një takim të lehtë. Pasi të hipni në automjetin tonë, ju do të çoheni rehat në hotelin tuaj me një anije taksi, duke ju lejuar të filloni qëndrimin tuaj me qetësi.

▶ Ju përfitoni nga ndihma jonë për të mbajtur valixhet tuaja.
▶ Duke e njohur rajonin në mënyrë të përsosur, shoferi ynë do t'ju japë këshilla për ta bërë qëndrimin tuaj edhe më të këndshëm.
▶ Udhëtimi juaj i kthimit mund të planifikohet.

Transferimi në hotel me taksi në aeroportin Beauvais

Hotelet në Beauvais:

Aeroporti Beauvais:
▶ Pranë terminaleve:
– The Originals City Hotel (1.9 km, 4 minuta transport)
– Aeroporti Ibis Beauvais (3,9 km, 5 minuta me anije)
– Hostellerie Saint Vincent (5 km, 7 minuta transport)
- Première Classe Beauvais (7,5 km, 13 minuta transport)

Qendra e qytetit Beauvais:
▶ Mercure, La Cathédrale, hotelF1, Hotel B&B, The Originals City, Hostellerie Saint Vincent, Welcomotel Beauvais, Kyriad Beauvais Sud, etj.

Hotelet në rajonin e Parisit dhe Parisit:

▶ Pullman Paris Tour Eiffel, Novotel, Shangri-La Paris, Hyatt Paris Etoile, Peninsula, Le Meurice, Le Ritz, Four Seasons Hotel George V, etj.

Boulogne Billancourt:
▶ Timhotel, Le Parchamp, Lagrange apart'Hotel, Mercure, Radisson Blu, Ibis, ibis Styles, Campanille, etj.

Shën Denis:
▶ B&B Saint-Denis, HôtelF1, Ibis Saint-Denis Stade Ouest, Courtyard by Marriott, Novotel Suites Stade de Frane, ibis Styles, etj.

Versajë:
▶ Hôtel du Jeu de Paume, Hôtel le Versailles, Waldorf Astoria, Ibis, Royal Hotel, Mercure, Hôtel Le Louis, etj.

Hotelet në vendpushimet bregdetare:

Ile d'Oléron:
▶ Hotel Le Nautile, Novotel Thalassa, Isle of Light

La Rochelle:
▶ Le Yachtman, Kyriad, ibis Vieux-Port

Pornichet:
▶ ibis La Baule Pornichet Plage, Hotel Normandi, Escale Oqeani

Noirmoutier:
▶ Le Général d'Elbée, Ancre Marine Hotel & Spa, Edge to Edge, L'île O Château

Baule:
▶ Le Saint Christophe, Les Pléiades, Lutétia & Spa, La Mascot

Lidhje me taksi midis aeroporteve në Francë ose Evropë dhe Beauvais Tillé

Shpesh, fluturimet mund të përfshijnë një ndalesë. Nëse kjo ju shqetëson, shoferët tanë do të kujdesen për lidhjen tuaj me Beauvais Aéroport në Tillé. Beauvais është një qytet i këndshëm nëse po kaloni për disa ditë.

Shembuj shërbimesh:

▶ Paris-Charles de Gaulle
▶ Paris-Orly
▶ Nice Côte d’Azur
▶ Marseille-Provence
▶ Toulouse-Blagnac
▶ Bordeaux-Mérignac
▶ Nante-Atlantik
▶ Strasburg
▶ Rennes Saint Jacques
▶ etj.

Ne do të kujdesemi të marrim parasysh oraret e fluturimeve në mënyrë që të planifikojmë me kujdes lidhjen tuaj dhe të sigurojmë një lidhje të përsosur.

Anije taksi aeroporti Beauvais

Transport biznesi për kompani dhe profesionistë

Kompania Taxi Pro 60 ka krijuar një ofertë speciale për të përmbushur nevojat e udhëtimit të profesionistëve për në dhe nga aeroporti Beauvais. Rajoni i Parisit është plot me rrethe të zhurmshme biznesi në baza ditore, si p.sh Mbrojtja në Hauts-de-Seine, Madeleine – Opera – Yll në rrethin e 8-të, ose rrethin e fundit të biznesit të Saint-Denis Pleyel.

Pavarësisht nëse keni takime biznesi, konferenca apo ngjarje të planifikuara, shërbimi ynë i taksive është në dispozicionin tuaj. TONA transporti i biznesit përfshin kujdesin për transfertat tuaja ndërmjet aeroportit, zonave të biznesit, hoteleve dhe çdo vendndodhjeje tjetër profesionale. Përveç kësaj, ne ofrojmë me qira të automjeteve tona me shofer për të përmbushur nevojat tuaja në baza ore ose ditore. Së fundi, mbani parasysh shërbimet tona shtesë (vizita turistike, transferta në hotele, vendpushimet bregdetare, etj.): Thjesht na kontaktoni online ose telefononi 06 07 74 08 69.

Shërbim transporti biznesi për profesionistët me taksi

Turistike në Beauvais dhe Paris me taksi

Një ndalesë e ardhshme në Beauvais ? A po vizitoni për disa ditë? Dëshironi të zbuloni qytetin dhe të shfrytëzoni rastin për të vizituar Parisin? Ne ofrojmë turne turistike të personalizuara për të eksploruar kryeqytetin dhe rrethinat e tij. Na kontaktoni me telefon ose plotësoni formularin tonë online në të marrë një kuotë.

Paris:
▶ Notre-Dame de Paris
▶ Bazilika e Zemrës së Shenjtë
▶ Muzeu i Luvrit
▶ Kulla Eifel
▶ Muzeu Orsay
▶ Qendra Pompidou
▶ Arc de Triomphe – Champs-Élysées
▶ dhe të gjitha vendet turistike në Paris.

Beauvais:
▶ Qendra e qytetit Beauvais
▶ La Maladrerie Saint-Lazare
▶ Kopshti i piktorit André Van Beek
▶ MUDO – Muzeu Oise
▶ Katedralja Saint-Pierre
▶ Muzeu i Nënës së Perlës
▶ Gerberoy, 20 km nga Beauvais
▶ dhe të gjitha rrethet e Beauvais.

Beauvais
sqShqip